top of page
Background.png

Anomalybyte Studio’ya HOŞGELDİNİZ!

 

Anomalybyte Studio beklenenin aksi, normal olmayan başka bir değişle sıra dışılık anlamına gelmektedir. İsim kuraldışılık ya da gariplik anlamına gelen Anomaly kelimesinden ve hem bilgisayar dilinde 0 ve 1’i temsil eden bit hem de sekiz bitten oluşan bytenin birleşmesinden ortaya çıkmıştır. Stüdyo 2023 yılında iki yakın arkadaş tarafından kurulmuştur ve güncel olarak ‘The Other Me’ üzerinde çalışılmaktadır.

 

The Other Me, Unreal Engine 5 ile geliştirilen bir fps korku oyunudur. Amacımız büyüleyici görseller, atmosferik ses dizaynı ile en derin korkuları ve içe atılmış gerçekleri gün yüzüne çıkartacak karanlık ve gizemli bir dünya sunmak. Sadece oyunu yapmak değil oyuncular oyuna ara verdiklerinde bile uzun süreli bir etki bırakmak istiyoruz. Bizim için her pikselin, her sesin, her kodun bir önemi var.

 

Topluluğumuza değer veriyoruz ve oyuncuların oyunlarımızı şekillendirmede çok önemli bir rol oynadığına inanıyoruz. Aktif olarak geri bildirim arıyoruz ve topluluğumuzla iletişim kuruyoruz, onların önerilerini dinliyoruz ve fikirlerini geliştirme sürecimize dahil ediyoruz. Bu işbirlikçi ilişkiyi geliştirerek, beklenti ve istekleri karşılayacak şekilde gelişim göstermeyi hedeflemekteyiz.

bottom of page